Доставка квітів по Києву. Студія флористики Flowers De Lux

Доставка квітів

Замовлення і доставка квітів по Києву

Служба доставки квітів Flowersdelux — це абсолютно новий формат подачі живих квітів і можливостей оформлення ними значущих урочистостей або звичайних святкових заходів. Основним принципом роботи компанії є креатив і ексклюзивність виконання замовлень, а забезпечується все це професійними флористами, за плечима яких величезний досвід роботи в напрямку «букетного» дизайну.

Flowersdelux доставляє мрії

Все, що створюється в студії Flowersdelux – це неповторні композиції, що відображають глибокий сенс почуттів і настрою, які клієнти хочуть дарувати своїм дорогим і близьким людям в особливі дні або просто так. Кожен окремий замовлення індивідуальне. Тому до його виконання фахівці підходять комплексно, намагаючись створити шедевр, який розкриває квіткову магію у всій красі.

В процесі роботи над будь-яким проектом, команда декораторів оформлювачів намагається враховувати кожну дрібницю, слідуючи заданій тематиці. При цьому побажання клієнта зіставляються з тенденціями сучасної моди, в результаті чого і виходять неповторні композиції, що відповідають характеру задумки.

Flowersdelux – це не просто лавка, де можна купити квіти подешевше. Тут надаються професійні послуги на всі випадки життя. А це означає, що усмішки, позитивний настрій і маса яскравих вражень будуть забезпечені!

Замовлення квітів – Особливості та переваги

Чим відрізняється звичайний замовлення і доставка квітів від послуг нашої компанії? Тим, що ми орієнтовані на широку аудиторію, незалежно від місця знаходження клієнтів! Так-так, робота студії Flowersdelux не обмежується рамками одного міста. Заявки на виготовлення букетів, квіткових етюдів та ін., Приймаються з будь-якої точки світу, завдяки чому, завжди можна зробити сюрприз коханій людині. Доставка квітів здійснюється як на будинок, так і за місцем роботи, якщо того вимагає ситуація.

Разом з тим, до переліку послуг компанії входить оформлення:

  • банкетних і виставкових залів,
  • ювілейних та весільних торжеств,
  • ресторанних приміщень, кафетеріїв,
  • ресторанних приміщень, кафетеріїв.

Кроме того, мы предоставляем услуги вручения цветов в виде поздравлений, извинений и других подобных поводов, что нередко помогает людям найти путь к примирению и взаимному компромиссу.

Цілодобова доставка квітів по Києву

В протягом 3 годин виконаємо адресну доставку кур’єрською службою в будь-який район Києва.

Адреса служби доставки квітів Flowersdelux:
Україна, м Київ, 53-я вул. Садова, А, (Осокорки)

Телефони для замовлення:
+38 (096) 807 3 888
+38 (093) 264 0 888

Потрібна казка – ми складемо її з красивих квітів і п’янких ароматів. Потрібно підкреслити стиль і статус – знайдуться оригінальні ідеї, здатні здивувати шиком і благородним видом.

Студія флористики Flowersdelux багата не тільки фантазією, але і асортиментом. Тут усі пори року злилися воєдино, і якщо вам хочеться отримати ромашку в січні, ми дістанемо для вас шматочок літа!

Флористика – це і наука, і мистецтво. Вона грунтується на яскравих емоціях, а наші фахівці засвоїли і дотримуються цього правила. Тому, незалежно від випадку, який змусив звернутися до нас, ви можете розраховувати на унікальність готового результату в сукупності з хорошими враженнями від співпраці з нами.

Головними пріоритетами компанії є:

  • Відповідальний підхід до обов’язків.
  • Гнучкість і креативність підходу.
  • Надання свіжих, і тільки свіжих квітів.
  • Доставка в точно призначений час.
  • Довірчі відносини з клієнтами.